Magda wspomnienia …


Na historię Magdy Sipowicz trafiłam przez przypadek , okazuje się, że nigdy nie wiadomo czy dzień dzisiejszy nie zmieni nam życia na zawsze. Nigdy już nie będzie jak dawniej, powtarza sobie niejedna osoba, ja rownież…  3 marca Magda jechała pociągiem, który w Szczekocinach zderzył się z jadącym z naprzeciwka pociągiem z Przemyśla. W domu na Magdę czekał mąż i niespełna dwuletnia córeczka. Niestety, nie dojechała do nich. W wypadku odniosła bardzo poważne obrażenia – straciła prawą nogę, ma złamania kości miednicy i żeber, przez kilka dni była utrzymywana w stanie śpiączki farmakologicznej. Jej stan powoli się poprawia, jednak wiadomo, że czeka ją ciężka i długotrwała rehabilitacja.

Zapis jej historii i wspomnień znajduje się na tym blogu: magdasipowicz.blogspot.com, natomiast darowizny możemy przekazać poprzez http://fundacjazielonylisc.org/pomagamy/nasi-podopieczni-subkonta/magdalena-sipowicz.

Nie bądźmy obojętni na cierpienie innych ludzi, którzy potrzebują w nowych okolicznościach wielkiego wsparcia i zrozumienia.

Zmagając się z dręcząca mnie co jakiś czas chorobą doceniam nawet najmniejsze rzeczy, bo wiem jak bywa ciężko wykonywać najmniejsze czynności nad, którymi zdrowy człowiek nawet się nie zastanawia.

Czasem warto się zatrzymać i pomyśleć jakimi jesteśmy ludźmi dla innych, bo jak ktoś kiedyś  pięknie śpiewał ” życie nie po to jest by tylko brać …”

 

wydrukuj teraz