Znajdź swój przepis

Krówki na maśle – czym różnią się od zwykłych? Odpowiadamy!

31 lipca, 2023

Wyborny smak krówek towarzyszy nam od dziesięcioleci. Jednak nie wszyscy wiedzą, że ich receptura może się od siebie różnić! Szczególnie zaskakujący jest tu jeden składnik, a jest nim masło. Czy próbowaliście już krówek na maśle? Sprawdźcie, czym się różnią!

Krówki personalizowane dla małych i dużych smakoszy

Życie jest jak pudełko czekoladek, mówił Forest Gump, zwracając uwagę na fakt, że niejednokrotnie jesteśmy czymś zaskakiwani. Szczęśliwie nie brakuje też okoliczności, w których sami możemy zadziwić inne osoby, w tym najbliższych, sprawiając im słodki upominek. Taki jak krówka na maśle.

Dla babci i dziadka krówka zapewne kojarzyć się będzie z tradycyjnym smakiem, który pamiętają sprzed lat. Aromat i smak słodyczy może przywołać miłe wspomnienia, jednocześnie ciesząc podniebienia całej rodziny. Dlatego tak dużą popularnością cieszą się krówki personalizowane z życzeniami dla babci i dziadka. 

Warto przy tym zauważyć, że personalizowane krówki na maśle nie zawierają oleju palmowego, co z pewnością docenią osoby dbające o dietę swoją i swoich najbliższych.  

Co ciekawe, już sam zapach może przywołać wspomnienia. W ostatnich latach naukowcy z Northwestern University Feinberg School od Medicine w Stanach Zjednoczonych wskazali na neurobiologiczne powiązania między obszarami pamięci w mózgu a węchem!

Oczywiście słodycze bardziej kojarzą się z dziećmi niż z dziadkami. I tutaj jest w czym wybierać. Chociaż w pewnych okolicznościach bardziej skorzystają starsi miłośnicy słodkości niż sam malec, tak, jak podczas chrztu czy baby shower — damskiego wieczoru z wręczaniem prezentów dla świeżo upieczonej mamy. Natomiast już same dzieci z pewnością zachwycą się krówkami podczas ich komunii, urodzin czy nawet na halloween! 

Na każdą okazję – poznaj krówki z Cukrowki.pl 

krówki

Krówka dla zakochanych 

Kwiaty są symbolem miłości i szacunku. Wręczamy je z okazji urodzin, świąt, a także bez okazji – chcąc po prostu sprawić przyjemność swojej drugiej połówce. Co prawda, nie są znane badania, które wskazują na to, iż bardziej od typowych kwiatów, kobiety wolą słodsze prezenty, ale z pewnością można uznać, że płeć piękna ceni oryginalność. A krówka na maśle jest równie zaskakującym co smakowitym pomysłem, tym bardziej że nie zawiera oleju palmowego (czyli dużej ilości nasyconych kwasów tłuszczowych).

Warto zwrócić również uwagę, że krówki na maśle niekoniecznie są typowymi słodyczami. Oprócz rozkosznego subtelnego smaku i odpowiedniego składu bywa, że w łakocie wkładane jest także serce i prawdziwa pasja – jak w przypadku cukierków wytwarzanych i zwijanych ręcznie. Wszystko to sprawia, że słodycze stanowią wyjątkowy i unikatowy upominek, który z pewnością urozmaici romantyczne chwile we dwoje.

Istotne jest, że personalizowane krówki na maśle to pomysł nie tylko na walentynki. Z pewnością wiele osób miało styczność z ciasteczkami z wróżbą w orientalnych restauracjach. A co powiesz na słodszą odmianę? Teraz możesz zaopatrzyć się w krówki z wyznaniem miłosnym. Równie zaskakujące, ale z pewnością słowa zawarte we wnętrzu ręcznie zwijanego opakowania w pełni odpowiadają Waszym uczuciom.  

Uwaga: znajdziesz też przepyszne co nieco nawet na wesele!

Baby shower, urodziny, chrzest, wesele – to tylko niektóre z okazji, na które warto zaprosić stado słodkich krówek

Producent krówek, czyli twórcy słodkich chwil w Twoim stylu

Personalizowane krówki to znakomite rozwiązanie również na firmowe imprezy. Tym bardziej że słodkie upominki dla pracowników i kontrahentów mogą być utrzymane w Twoim brandzie. 

Jak widać krówki na maśle to nie tylko urzekający smak oraz znakomita alternatywa dla łakoci z olejem palmowym, ale również chwila przyjemności mogąca towarzyszyć nam zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym.

Post sponsorowany

krówki

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zamknij
© 2012-2022 ILovebake Aneta Glińska. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Zamknij
x